Засідання методичної студії вчителів 1-2 класів

Діти прагнуть до шкільного життя зовсім не для того, щоб продовжити там свої ігри, а для того,

щоб утвердитися у своєму дорослішанні.

Шалва  Амонашвілі

 

 12 січня проходило засідання методичної студії вчителів 1-2 класів  Войнилівської ОТГ.«Педагогіка партнерства: реалії і перспективи» - тема, яка розглядалась на засіданні.

  Обговорили застосування методів навчання, заснованих на співпраці, активній участі дитини та її батьків у навчанні, про зміну шляху розподілу функцій вчителя, батьків та учня і організацію їхньої співпраці.

   Пригадали, як педагоги можуть допомагати батькам відкривати нові таланти школярів, стимулювати їхні інтереси та освітні можливості. А батьки як найперші вчителі дитини, здатні допомогти знайти з нею спільну мову.

    Для активної взаємодії між учителем та батьками в рамках педагогіки партнерства взяли до уваги такі елементи: 

  • Постійну комунікацію, яка дозволяє оперативно реагувати на будь-які зміни та проблеми (створення чатів чи груп у соціальних мережах та месенджерах, проведення відеобесід).
  • Неформальне спілкування (спільне святкування визначних подій та свят, які мають важливе значення для життя дітей та школи).
  • Усебічну допомогу й участь батьків у організації та проведенні свят, тематичних та позашкільних заходів.
  • Участь батьків у навчальному житті своїх дітей (добровільна допомога під час створення навчальних матеріалів та формування освітнього середовища, обмін життєвим та професійним досвідом).

Керівник методичної студії

вчителів 1-2  класів

Войнилівської селищної ради  

Турлай О.Ю.

Категорія: Педагогічна майстерність | Додав: uchyllitvin (2022-02-20)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar